KO DARĪT TĀLĀK?

Kā kļūt par franšīzes devēju?

Jūsu bizness, dažādi apstākļi un nepieciešamība pēc franšīzes ir unikāli, tādēļ mēs nevaram te kļūt ļoti vispārīgi. Tomēr, neatkarīgi no Jūsu konkrētās specifikas, mēs tālāko procesu redzam aptuveni šādi:

  1. Sākotnējā tikšanās: mēs pārrunājam jūsu vēlmes, prasības, pašreizējo situāciju, biznesa modeli, organizatorisko struktūru, līdzšinējos finanšu rādītājus un mērķus. Ja ir nepieciešams, mēs norunājam papildus tikšanos ar atsevišķiem jūsu vadības komandas cilvēkiem. Galvenais mērķis ir izlemt, vai jūsu biznesu ir iespējams „franšizēt”, un kas ir nepieciešams, lai attīstītu un izveidotu konkrēto franšīzi.
  2. Projekta piedāvājums: mēs izanalizējam tikšanās kopsavilkumu un, balstoties uz iegūto informāciju par jūsu uzņēmumu un prasībām, mēs sagatavojam detalizētu rakstisku piedāvājumu ar veicamajiem darbiem, rekomendējamo laika grafiku un izmaksām.
  3. Priekšlikuma apstiprināšana un konsultāciju līguma parakstīšana.
  4. Darba uzsākšana: darbs tiek uzsākts un veikts, balstoties uz saskaņoto grafiku.
  5. Periodiskās satikšanās: mēs organizējam tikšanās pēc nepieciešamības, lai pārskatītu un novērtētu darbu progresu un pārliecinātos, ka projektā nav radušās novirzes no iepriekš saskaņotā plāna.
  6. Atskaišu un galveno dokumentu sagatavošana: mēs profesionāli sagatavojam visus pamatdokumentus, kā arī rakstiskus ziņojumus, kuros atspoguļojam mūsu rezultātus un rekomendācijas.

Infografika ”Kā kļūt par franšīzes devēju”

Lai norunātu sākotnējo tikšanos, zvaniet mums +371 29 558 222 vai rakstiet [email protected].