The Franchise Company

The Franchise Company tika izveidota 1991.gadā un pašlaik tas ir viens no ilgāk strādājošajiem specializētajiem franšīzes konsultāciju uzņēmumiem Lielbritānijā. Tā partneriem un konsultantiem ir bagāta pieredze un dziļa izpratne par franšīzi visdažādākajos sektoros. Uzņēmumā apvienotas prasmes un uzkrātas zināšanas par visu franšīzes jomu, kā arī notiek cieša sadarbība ar Eiropas un pasaules franšīzes ekspertiem tādās jomās, kā franšīzi regulējošie normatīvie akti, franšīzes ņēmēju piesaiste un atlase, tirdzniecības zīmes un pārējais intelektuālais īpašums, mārketings, sabiedriskās attiecības, reklāma, apmācības un finansējums. The Franchise Company partneriem un konsultantiem summāri kopā ir vairāk nekā 100 gadu praktiska pieredze franšīzes jomā. Viņi ir bijuši gan franšīzes ņēmēji un franšīzes devēji, gan arī, kā konsultanti, palīdzējuši simtiem uzņēmumu izveidot uz uzlabot veiksmīgas franšīzes sistēmas. Lielā pieredze un sasniegumi nozīmē to, ka uzņēmums darbojas saskaņā ar aktuālo franšīzes likumdošanu un izprot visas problēmas un lamatas, kas ir gan franšīzes devēju, gan franšīzes ņēmēju ceļā. The Franchise Company ir plašs un daudzveidīgs kontaktu loks franšīzes nozarē. Uzņēmums ir Lielbritānijas Franšīzes Asociācijas biedrs un visu savu darbību veic saskaņā ar tās Ētikas kodu.

franchisecompany.co.uk

Julie Waites ir The Franchise Company dibinātāja un partnere. Viņa savu franšīzes karjeru uzsāka uzņēmumā Prontaprint Group (Lielbritānijas franšīzes devējs, Lielbritānijas Franšīzes Asociācijas dibinātājs). Vēlāk viņa pārgāja uz telekomunikāciju sektoru, kurā izveidoja un vadīja telefonu franšīzes mazumtirdzniecības tīklu. 1991.gadā viņa izveidoja The Franchise Company un no tā laika ir strādājusi ar plašu biznesu un klientu loku, palīdzot viņiem attīstīt daudzas veiksmīgas biznesa formāta franšīzes sistēmas. Pēdējos gados viņa ir aktīvi iesaistījusies dažādos sociālās franšīzes projektos ar vadošajām Lielbritānijas labdarības organizācijām (Age UK, NSPCC, British Council, The Conservation Volunteers) un sociālajiem uzņēmumiem. Daudzi no šiem projektiem tiek attīstīti starptautiski uz tādām valstīm kā: Jaunzēlande, Sauda Arābija, Mjanma, Uganda, Indija, Ēģipte un Dienvidāfrika. Viņa ir Chartered Institute of Marketing (MCIM) absolvents un biedrs. Julie ir pieredzējusi lektore un prezentētāja, kā arī ir plaši pazīstama ar savām dziļajām franšīzes zināšanām un informatīvo un interesanto prezentēšanas stilu.

Ken Rostron ir The Franchise Company partneris. Vairāk nekā 30 gadus viņš ir darbojies Lielbritānijas franšīzes uzņēmumu valdēs un ir ieguvis nenovērtējamu pieredzi katrā franšīzes aspektā.

Kopš pievienošanās The Franchise Company 2001.gadā, Kens ir strādājis ar visdažādākajiem franšīzes modeļiem, sākot no sarežģītas Eiropas transporta sistēmas, beidzot ar cepeškrāšņu tīrīšanas franšīzi, kura tika attīstīta Lielbritānijas, ASV un Austrālijas tirgos. Atsevišķi biznesa modeļi ir bijuši vairāk piemēroti attīstīšanai ar licencēšanas palīdzību, kā tas bija gadījumā ar Lielbritānijā plaši pazīstamo pasākumu the Great North Run, kurš tika veiksmīgi licencēts pilsētām, kurās notika Sadraudzības (Commonwealth) un Olimpiskās spēles.

Franšīze ir atzīta par veiksmīgu biznesa attīstības metodi, kas, sekojot tādu pieredzējušu konsultāciju uzņēmumu, kā The Franchise Company un Francity padomiem. var atnest izcilus rezultātus gan franšīzes devējam, gan franšīzes ņēmējam.

Neatkarīgi no Jūsu pašreizējās situācijas vai pieredzes franšīzes jomā, mēs palīdzēsim katrā Jūsu franšīzes izstrādes un attīstības aspektā gan ar padomiem, gan ar aktīvu personīgo iesaisti. Mūsu pieredze nozīmē, ka mēs esam elastīgi un varam pielāgot savus pakalpojumus un atbalstu tā, lai katrs klients saņemtu tieši to pakalpojumu, kas tam nepieciešams panākumu sasniegšanai ar franšīzes projektu.