PROFESIONĀLS PADOMS

PROFESSIONAL ADVICE

Lai attīstītu dzīvotspējīgu franšīzes sistēmu ir nepieciešams daudz vairāk nekā vairums cilvēku uzskata. Pirms pilnībā nolemt par franšīzes izveidi ir jāpārliecinās, ka tā ir piemērotākā attīstības stratēģija salīdzinājumā ar citām pastāvošām iespējām.

Lai gūtu panākumus ilgtermiņā, Jūsu franšīzes sistēmai ir jābūt ētiskai, jāpielieto labākā prakse, un tai ir jābūt komerciāli pievilcīgai potenciālajiem franšīzes ņēmējiem.

Ja Jums ir pieredze franšīzes attīstībā, tad, iespējams, Jūs paši varat mēģināt sagatavot savu biznesu „franšizēšanai” un attīstīt dzīvotspējīgu franšīzes sistēmu. Tajā pat laikā ir jāatzīmē, ka daudzi ir centušies un cietuši neveiksmi, izmantojot ”izveido pats” metodi.

Franšīze uzņēmumiem paver milzīgas iespējas, taču pastāv zināmi riski katrā franšīzes posmā. Līdz ar to, lai attīstītu veiksmīgu franšīzi, ir nepieciešama rūpīga plānošana, nepārtraukta pārraudzība un atbalsts no profesionāļu puses.

Kad Jūs izvēlaties franšīzes konsultāciju uzņēmumu, noskaidrojiet to darbinieku pieredzi, kuri strādās ar Jums pie Jūsu projekta. Pārliecinieties, ka Jūsu franšīzes konsultantam ir praktiska franšīzes attīstības pieredze kā franšīzes devējam, nevis tikai tikai kā konsultantam. Lielai daļai konsultantu trūkst praktiskas pieredzes, un zināšanas ir iegūtas no pieejamās teorijas vai citiem konsultantiem.

Lai uzzinātu detalizētāk par sadarbības iespējām, kā arī laika ieguldījumu un izmaksu apjomu Jūsu uzņēmuma franšizēšanai, zvaniet mums +371 29 558 222 vai rakstiet [email protected].